Ouch...

Alles over de MR2 in het algemeen. Onderhoud, aankoop weetjes en andere handigheidjes voor de MR2.

Moderator: Pieten

eaglez_mr2
Ik lul al aardig mee !
Posts: 217
Joined: 28 Dec 2006, 13:21
De Darwin Award (vertaald: de 'Darwinprijs') is een ludieke 'eer' die wordt gegeven aan mensen die 'bijdragen' aan de menselijke evolutie door zichzelf op een spectaculair domme manier te laten verongelukken en daarbij om het leven komen of de mogelijkheid om zichzelf voort te planten verliezen. De prijs is genoemd naar Charles Darwin, de bedenker van de evolutietheorie. Er is geen geldprijs aan verbonden, alleen postume erkenning of eervolle vermelding. De gedachte erachter is dat de persoon zo dom is dat hij een levend bewijs is van evolutie in uitvoering. Zijn of haar (ondermaatse) genen worden door de persoon zelf dus uit de genenpool verwijderd.


Misschien dat er nog iets anders nog is uitgescheurd, komt hij wel in aanmerking dan?:P
  1. De genomineerde moet gedood of onvruchtbaar geraakt zijn. KLOPT
  2. De genomineerde daad moet een geval van een verschrikkelijk slecht inschattingsvermogen zijn. KLOPT ZEKER
  3. De dood of verminking moet zelftoegebracht zijn. Iemand anders doden of verwonden is niet geldig. KLOPT OOK
  4. De genomineerde moet een volwassene zijn zonder psychische handicap of achterstand. KLOPT DENK IK OOK WEL
  5. Het genomineerde moet verifieerbaar zijn. OOK GEEN PROBLEEM
Ren0W
Hoe het gebeurt is ?

Onoplettendheid?

Als er normaal nooit een greppel was, en je dus in de veronderstelling was dat je gewoon door kunt rijden? En het nogal schemerig was, en volbegroeit.

Staat dus los van mijn kunde om een mr2 te rijden lijkt me.
User avatar
Green Goblin
Posts: 12039
Joined: 22 Dec 2006, 06:55
Type MR2: AW11
Contact:
Klopt. Daar blijkt dus uit dat je gewoon geen auto kunt rijden.......8)
eaglez_mr2
Ik lul al aardig mee !
Posts: 217
Joined: 28 Dec 2006, 13:21
begroeing, greppel? maak je wel meer off-road ritjes met de mr2?:P Maare klote voor je dat je hem 2 keer achter elkaar kapot rijdt, krijg je alles nog wel netjes voor elkaar of alles krom gereden?:-/
Ren0W
een grasveldje, aan een water... strandje.
als je daar vorig jaar zowat elke week stond... toen er nog geen greppel was... en nu er weer eens gaat kijken... en er dus wel een greppel is.
Zo dus.

Neh, is niks krom. Los van die deur welke nog gestelt moet worden, en die dorpel.
User avatar
Leliev
Zere vingers van het typen..
Posts: 4454
Joined: 27 Dec 2006, 18:56
Type MR2: AW11
Contact:
als je er een jaar later pas weer komt zou ik toch eerst eens kijken of er niks veranderd is..
BlackMR2
ver voor je uit kijken wil ook wel es helpen ;)
Brum
Ik kocht me een fiat panda ofzo.;D
User avatar
Beer
Zere vingers van het typen..
Posts: 1893
Joined: 21 Dec 2006, 00:21
Dennis16v wrote:alweer de greppel ingereden jung ;D
vertel ns wat is de schade? ;D
Ren0W wrote:Uhhhhhhhhhhhhhh....

voorbumper gescheurt, lip ingedeukt, halve bodemplaat kapot en mistlamp kwijt ;D owja.. me nrplaat zit nu dus achter me ruit ;D

"Vet stoerrrrrrrrrrrrr, ik ben de bink want heb m'n coole showbak in de prak gereduh, vet stoerrrr nu hoor ik er helemaal bij....."

Wees er maar trots op.
User avatar
mrgeel
Posts: 2509
Joined: 22 Dec 2006, 22:39
Jammer van de MR2.:'( :'( :'(

Groetjes, MRGEEL8)
franksmits
ik heb nog wel een set mist-lampen voor je! die komen er bij mij toch niet op :p
Ren0W
Fiat panda ben ik idd mee begonnen ja.

En ik vind het altijd prachtig dat bepaalde mensen altijd de juiste gemeende intenties uit een bepaalt stukje geschreven tekst kunnen halen. Toppie.
eaglez_mr2
Ik lul al aardig mee !
Posts: 217
Joined: 28 Dec 2006, 13:21
tja geouwehoer krijg je als je hem 2 keer binnen korte tijd in de prak rijdt:P maare zorg maar dat je hem weer netjes in orde maakt, fatsoenlijke banden erop laat leggen en heel veel op een parkeerterrein gaat oefenen dan is het hopelijk gelijk de laatste keer! stond zelf de eerste dag dat ik de mr2 had achterstevoren op de weg, had ook van die kansloze banden erop zitten, dat gelijk laten verrhelpen en nu heb ik hem altijd onder controle al neem ik geen onnodige risico's want dan pak ik de clio wel, de mr2 wil ik graag schadevrij houden!;D

zou hem wel even bij een garage na laten kijken of er niks aan de ophanging is afgeknapt omdat je in een greppel hebt gezeten:)
User avatar
base86
Ik lul al aardig mee !
Posts: 400
Joined: 27 Jan 2007, 10:59
Type MR2: AW11
Contact:
Ik denk dat deze keer gewoon puur ongeluk en een stukje naiviteit was.. kan gebeuren.. pech en klote.. Laten repareren en niet meer aan denken. Iedereen is er wel eens niet 100% bij in de auto.
Bremo
Mee eens..

Zoiets is gewoon domme pech.. geen stommiteit, imo.
User avatar
Green Goblin
Posts: 12039
Joined: 22 Dec 2006, 06:55
Type MR2: AW11
Contact:
Ik wacht 22 juli af....
Dennis16v
Zere vingers van het typen..
Posts: 510
Joined: 08 Jan 2008, 00:50
Type MR2: AW11
zeg ehh.. ik zie van de koop nu af :P ;D

maar wel behoorlijk balen.. komt nog wel goed mag ik hopen ;)
Post Reply