Ik heb me er anderhalf jaar niet druk om gemaakt, maar vandaag ging ik toch nog maar eens even checken of 2003+ MR2's vrij zijn van het pre-cat probleem. Ik dacht dat ze er uberhaupt geen last van hebben, maar her en der vind ik toch mensen die het met een 2003'er ook hebben gehad.
Wat te doen? Toch maar er uit peuteren? Of liever een Che-header d'r op?
En de dealer laten peuteren?
>2003 safe voor precats?
Moderator: Pieten
- Green Goblin
- Posts: 12039
- Joined: 22 Dec 2006, 06:55
- Type MR2: AW11
- Contact:
Ik zou me er niet al te veel zorgen over maken, voor zo ver mij bekend zijn het uitzonderingen. Als je 100 % zekerheid wilt, er uit peuteren of een Che er op, net wat je het gemakkelijkst vind.
Liever voorkomen, dan repareren... Dus ik zou ze eruit pleuren. Kost je een pakking tussen 't blok en het spruitstuk, en nog 2 pakkingsringen tussen de katpijp en 't spruitstuk.
Jij zou maar een uitzondering zijn, dus je weet het maar nooit!
Jij zou maar een uitzondering zijn, dus je weet het maar nooit!
Nee, deze worden besteld, ik heb ze laatst besteld en ze waren een half weekje later binnen. Mijn toyo dealer krijgt dinsdag en donderdag een nieuwe levering dus het hoeft misschien niet zoo lang te duren bij jou!Joeri wrote:Hmm, dat zijn zeker geen onderdelen die een Toyo-dealer op voorraad heeft liggen?