Vraag omtrent E153 bak

Alles over de SW20 turbo + V6. Onderhoud, aankoop weetjes en andere handigheidjes voor de SW20 turbo + V6.

Moderator: Pieten

Dennis16v
Zere vingers van het typen..
Posts: 510
Joined: 08 Jan 2008, 00:50
Type MR2: AW11
Hallo,

Nadat mijn snelheidssensor overleden is, heb ik maar een andere besteld. Erin geplaatst, maar verder niets.
Wat blijkt nu: de tandwieltjes die deze sensor aandrijven, zijn compleet weg. De sensor draait als t ware doelloos rond, zonder dat het iets aandrijft.

Nu is de vraag: Is het makkelijker om een nieuw tandwieltje te scoren bij de Toyo dealer, of is het noodzakelijk om een compleet nieuwe bak te kopen.
Heeft iemand ook een indicatietijd hoelang zoiets normaal gesproken duurt.
Bak eronder uit heb je in 2 uurtjes gedaan, bak open etc, is dit veel werk, zijn er dingen waar ik nog op moet letten?

Mocht het handiger zijn om een tweedehandse bak te kopen, hoe liggen momenteel de prijzen voor een E153 bak en een E153 bak met LSD.

Bij voorbaat dank :)
User avatar
Ricardos
Zere vingers van het typen..
Posts: 1918
Joined: 22 Jan 2010, 19:54
Type MR2: AW11
Contact:
Ik denk dat je hier je antwoord kan vinden:
http://www.stephenmason.com/cars/mr2speedo.html
Dennis16v
Zere vingers van het typen..
Posts: 510
Joined: 08 Jan 2008, 00:50
Type MR2: AW11
Hier heb ik wel wat aan, bedankt Ricardo!
Post Reply