Deze Toyota mr2 is vanaf afleverdatum in 1990 in de familie gebleven en heeft de eerste 25 jaar geen druppel regen gezien. Zelfs de originele uitlaat zit er nog onder. In augustus van 2017 distributieriem en remmen compleet (originele remmen) vervangen. Auto is in maart van 2017 getaxeerd op €8000,-. taxatierapport is aanwezig. Verzekering all risk voor deze auto kost via Univé €18 per maand.
Is een auto voor de liefhebber, ontzettend snel en rijdt heerlijk. Start altijd perfect en heeft mij nog nooit in de steek gelaten.
Deze volledig originele Toyota mr2 2.0 t-bar:
- Originele 14 inch wielen
- Gele mistlampen
- Elektrische ramen
- Elektrisch verstelbare spiegels
1990 mr2 2.0 t-bar te koop!
Moderator: Pieten
-
Mitchellkrause
Ongeveer 180.000, wordt nog mee gereden. kleur is wit, ben er nog niet helemaal achter hoe ik hier foto’s toe moet voegen.
foto,s kun je alleeen maar via een externe website hier posten
-
Mitchellkrause
Als u geïnteresseerd bent kan ik ze eventueel wel via whatsapp sturen, moet u even telefoonnummer geven.
Prijsje vermelden (en foto's ook) is wel beter voor de verkoop (en ook nog verplicht).;0
Nóg een spoilerloze!
Nóg een spoilerloze!
-
Mitchellkrause
Nee deze staat niet op marktplaats. Dat Is wel hetzelfde model. Auto is wel te vinden op AutoScout24 https://www.autoscout24.nl/aanbod/toyot ... 50040adf7a
Dat is die van Jekel, denk ik?bond wrote:Volgens mijn staat deze ook op marktplaats.
Ik heb hem wel elders langs zien komen pas (met foto's).
Iets met IkWilVanMijn...af. Nog een bod gedaan ook.
Iets met IkWilVanMijn...af. Nog een bod gedaan ook.