Ik haal hem pas de 28ste op, maar heb al wat foto's gemaakt van m'n nieuwe speeltje. Het is een Amerikaan uit '86 die in '95 naar Spanje ging en twee jaar geleden naar Nederland is gekomen. Elektrische ramen, spiegels, airco, cruise control en 78.000 miles op de teller. Verder helemaal perfect op twee kleine plekjes roest na.
Enige wat volgens mij niet helemaal klopt is dat de stoelen en het stuur van een '87+ model zijn. Maar ach dat stuurtje is kleiner en dikker, dus ligt lekkerder in de hand en die effen stoelen vind ik eigenlijk ook mooier dan de twotone versie. Wat vinden jullie van m'n white beauty?
Ja ik vind het toch ook wel wat hebben de combinatie zwart (bumpers, raamstijlen, stootlijsten, spiegels, banden) met wit.
Had m'n eerste auto ook, deze Audi Coupé GT uit '86
Ja ik vind het toch ook wel wat hebben het contrast tussen het zwart (bumpers, raamstijlen, stootlijsten, spiegels, banden) en het wit.
Had m'n eerste auto ook, deze Audi Coupé GT uit '86
Xhermes wrote:Mmmm met die zwarte bumpers zou je haast denken dat het een '85er is. Desalniettemin, wit is geweldig! Veel plezier ermee!
Ik heb trouwens wel een verklaring voor de zwarte bumpers. Het kenteken (eerste tenaamstelling in VS) is van 01-01-'86 en toen 'ie in Japan van de band rolde was het natuurlijk nog '85.
Green Goblin wrote:Netjes. De stoelen zijn gewoon de US-stoelen, die zijn anders als de 85-er eu-stoelen. Het stuur denk ik hetzelfde, maar daar ben ik niet zeker van.
het lijkt er toch heel veel op dat hij 87+ stoelen en stuur heeft