lokale schilder
verf van motip bijvoorbeeld
zorg wel dat je de juiste blanke lak pakt die bij je verf hoort, ik had ooit eens de verkeerde gepakt en vrat de blanke lak de de kleurlak op(kun je aan de kleur van de bus zien, wit en zwart)
Ik ga binnenkort de wielen van de AW11 zwart maken (behave de lip, die wil ik polijsten). Ik wou daar gewoon een Motip lak voor pakken, 202 zwart (kan ik ook gebruiken voor de SW20 ) en standaard blanke lak. Die zwarte lak is gemaakt om op de carrosserie gespoten te worden (metaal), dus metalen wielen moeten er ook wel mee lukken lijkt mij.
Vind persoonlijk motip rotzooi om mee tespuiten.. Zwart/wit en mat zwart haal ik altijd bij de groothandel (auto lak) goedkoper dan motip en 10x beter.... Krijg er ook meteen van die brede spuitmondjes bij die de verf veel beter verdelen.. heb er een hele auto mee gedaan:P
Op kleur code pak ik vaak wel de motip maar dan eigenlijk alleen vanwege de prijs.. op kleur mengen is bij de groothandel duurder dan de motip varriant