Aparte zekering remlicht?
Moderator: Pieten
Goedendag, al mijn remlichten achter doen het niet meer, ik was benieuwd of daar ook nog een aparte zekering voor is? Het zijn er 4 achter en dan nog een achterop het raam.
- mr2PUNTfreak
- Posts: 5353
- Joined: 27 Dec 2006, 18:37
- Type MR2: AW11
Ja achter linker zijpaneel nr 25, is bij je voeten, zit een 10A zekering in.
okey perfect dankjewel, ik zal vanaaf effe kijken. Voor de rest doen de achterlichten het wel, gelukkig is er voor de remlichten een aparte zekering
Zekering was helaas nog heel. Ik heb na een volle avond zoeken een mr2 Electrical wiringdiagram gevonden, toch ergens een draad breuk denk ik.
ik denk dat ik wat stuk getrokken hebt, ik heb achteruitrij sensoren erinzitten omdat ik savonds niks zie vanwegen gekleurd achterraam, ik werd van de gepiep gestoord. Heb toen aan de achterkant de draden losgeknipt, en mischien wat stuk getrokken.