Page 1 of 1
(VERKOCHT) Sony Mex-BT2700
Posted: 02 Aug 2011, 13:18
by MitchMr2
Bij deze bied ik aan een Sony Xplod MEX-BT2700. De radio zat in mijn Mr2 maar aangezien ik nog een alpine radio had liggen is deze over.
De radio heeft de volgende specificaties:
Autoradio met o.a. de volgende functies: *CD/MP3-Tuner
- RDS-EON, FM MG LG 30 zendergeheugens
- 4 x 52 W
- Stereo Preout
- Front AUX-In,
- Integreerde Bluetooth-Eenheid voor Audiostreaming en handsfree
- Integreerde microfoon
- 24 Bit D/A omzetter
- CD- R/RW/MP3/WMA
- CD-Text
- ID3-Tag
- Drive-S
- EQ3 Stage II
- CD- Wisselaarsturing
- Afneembaar front
- Afstandsbediening
Verder is de radio compleet, dus met afstandsbediening en de staafjes om de radio eruit te halen.
Marktplaats prijs: 85 euro
Club prijs: 75 euro
Ga zaterdag 6 augustus op vakantie, dus tot die tijd kan ik hem versturen!
Posted: 02 Aug 2011, 18:38
by toyota-is-life
Ik heb wel intresse heb je er michien ook een houder/bakje/frame voor om in de Mr2 te monteren ( SW20 )
Posted: 03 Aug 2011, 03:26
by MitchMr2
toyota-is-life wrote:Ik heb wel intresse heb je er michien ook een houder/bakje/frame voor om in de Mr2 te monteren ( SW20 )
Je bedoelt het ijzeren frame waar de radio in vast klikt? Deze heb ik er wel bij!:)
Posted: 03 Aug 2011, 07:11
by toyota-is-life
eigenlijk bedoel ik het probleem van dubbel din naar enkel din ( Als je toevallig weet waar ik zo'n bakje of frame kan kopen is het ook goed

Posted: 03 Aug 2011, 11:15
by MitchMr2
toyota-is-life wrote:eigenlijk bedoel ik het probleem van dubbel din naar enkel din ( Als je toevallig weet waar ik zo'n bakje of frame kan kopen is het ook goed

Ik heb via ebay een universal single DIN Pocket/tray gekocht.
Linky:
http://cgi.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... SA:NL:1123
Was inclusief verzending +- 8 euro. Deze heb ik een beetje aangepast met een vijl zodat alles mooi past. Hieronder een foto hoe de tray er bij mij uitziet. Zijkanten moet ik nog een klein stukje weg vijlen, vandaar dat deze een beetje krom staan.

Posted: 03 Aug 2011, 13:46
by Sherwin
Geweldige radio!! Ik heb de US versie, deze heeft Ipod Controle via de S-bus aan de achterkant (dus ipv. De cdwisselaar)
Mooie prijs ook!
Posted: 03 Aug 2011, 18:38
by toyota-is-life
ja dit zoek in zo compleet met bakje, als ik zeg €80.00 voor het frame/bakje en de radio ex. verzendkosten ? Hebben we dan een deal ?
Posted: 03 Aug 2011, 19:07
by MitchMr2
toyota-is-life wrote:ja dit zoek in zo compleet met bakje, als ik zeg €80.00 voor het frame/bakje en de radio ex. verzendkosten ? Hebben we dan een deal ?
Het bakje wat ik nu heb kan ik niet verkopen, dan zit ik zelf weer met een groot gat onder me radio. Je kan hem bestellen via die ebay link, ik had hem met 3 dagen al binnen.
Voor 75 ex verzenden euro komt hij jou kant op!8) Lijkt me nette prijs voor de radio.
Posted: 03 Aug 2011, 21:04
by toyota-is-life
Ik ga morgen even naar de toyota garage voor ik op vakantie ga en dan kijk ik even of ik daar zo'n bakje kan scoren kwam op een andere Mr2 Forum tegen dat die ze ook verkoop voor 11€ ( Ben niet zo handig met Ebay nog nooit mee gewerkt ) ik laat morgen van mij weten wil het graag in een keer voor elkaar hebben en de radio mooi kunnen monteren Gr. Nick
Posted: 03 Aug 2011, 21:16
by krijger
Bij de dealer kosten die bakjes 49 eu excl. btw. Twee maanden geleden na gevraagd.
Posted: 03 Aug 2011, 22:46
by MitchMr2
toyota-is-life wrote:Ik ga morgen even naar de toyota garage voor ik op vakantie ga en dan kijk ik even of ik daar zo'n bakje kan scoren kwam op een andere Mr2 Forum tegen dat die ze ook verkoop voor 11€ ( Ben niet zo handig met Ebay nog nooit mee gewerkt ) ik laat morgen van mij weten wil het graag in een keer voor elkaar hebben en de radio mooi kunnen monteren Gr. Nick
Ebay is het zeker waard om je eens in te verdiepen. Er staat echt verschrikkelijk veel op. Evt. zou ik wel een dergelijke tray voor je kunnen bestellen via ebay en deze dan met de radio mee sturen. Alleen zou dit dan pas na de vakantie worden... (26 augustus).
Zelf bestellen stelt ook weinig voor. Account aanmaken bij ebay, evt. account bij paypal (gebruik ik altijd). En dan het artikel kopen + betalen via paypal. Het wordt dan automatisch naar je paypal adres toegestuurd.
Hier staat nog een korte ebay how-to:
http://pages.ebay.com/education/buyingtips/index.html
Laat maar even weten wat je wilt.

Posted: 07 Sep 2011, 08:08
by MitchMr2
Sold:D