Page 1 of 1

IR camera te leen/te huur gezocht om vermiste kat te zoeken

Posted: 10 Apr 2012, 20:46
by BST
Mijn kat is nu al 2 dagen weg, en dat is (erg) ongewoon voor hem. Hij heeft een hekel aan regen en komt normaal gesproken alle ochtenden en avonden thuis eten. Nu heb ik het halve dorp al roepend rondgelopen, maar ik heb hem niet gevonden.

Het schijnt zo te zijn dat als een kat erg geschrokken of gewond is, hij meestal op 1 plaats blijft totdat hij gevonden wordt. Iemand bracht me op het idee dat je door struiken heen kan kijken met een IR camera, maar het dichtst bij dat ik er een te huur kan vinden lijkt in Dordrecht te zijn.. Is er iemand die zo'n ding heeft of weet waar ik er dichter bij Arnhem een zou kunnen vinden? Dan ga ik het hele dorp nog even een keer af..

Posted: 10 Apr 2012, 21:37
by Leliev
Mocht je hulp nodig hebben zeg je t maar.

Posted: 10 Apr 2012, 21:47
by renso
Hoe oud is je kat,als een kat heel oud is gaan ze een stil en verborgen plekje opzoeken om daar te sterven.

Posted: 10 Apr 2012, 22:21
by BST
Zo oud is ie nog niet. hij is pas zes en is in uitstekende gezondheid. geen enkele reden om er vandoor te gaan. overigens is het zo dat als katten erg aan je gehecht zijn, ze gewoon tot het einde bij je blijven. dat heb ik ook al meegemaakt.

Maar goed, on topic, ik wil graag op zoek met een ircamera, omdat met blote oog zoeken niet werkt. Het mag best (veel) geld kosten, als ik mijn kat maar terugvind. iemand tips?

Posted: 11 Apr 2012, 06:45
by Darkfairy
Ik kan verblijd nieuws brengen :D.
De kat van BST is vanochtend weer thuis gekomen en heeft alleen een erg vettige vacht.
Maar voor de rest gaat alles goed met hem.

Posted: 11 Apr 2012, 06:59
by erikmr
8) mooi nieuws ;D

Posted: 11 Apr 2012, 07:40
by Green Goblin
Super !

Posted: 11 Apr 2012, 07:58
by Surferdude
Konden ze nu maar praten... Gefeliciteerd!

Posted: 11 Apr 2012, 09:02
by Resolve
Goed nieuws!

Onze kat is ook eens 5 dagen van huis geweest terwijl ze normaal ook veel thuis is.
Vraag me dan altijd af waar ze al die tijd gezeten hebben. Opgesloten in een schuur/tuinhuisje? Bij andere mensen binnen? vast gezeten?

Posted: 11 Apr 2012, 13:20
by dubbeledraaideur
Ik heb wel eens gehad dat een kat bij ons naar binnen glipte. Terwijl we zelf geen huisdieren hadden :S

Mijn ouders hadden dat beest gelijk weer naar buiten gebracht

Posted: 14 Apr 2012, 18:56
by bond
Nou dat is goed nieuws fijn dat hij weer terug is.

Posted: 14 Apr 2012, 20:47
by Melle
Gps ontvangertje om de hals...

Posted: 15 Apr 2012, 12:54
by BST
Melle wrote:Gps ontvangertje om de hals...
Dat heb ik al een aantal keren overwogen, en als mijn kat niet frequent zijn halsbandje kwijt zou raken, dan zou ik dat ook wel doen denk ik. Wordt alleen zo duur op een gegeven moment.. je kunt dan wel op zoek gaan naar het bandje want die ontvanger zit er nog aan, maar dan moet je er van uit kunnen gaan dat mensen die ook laten liggen..

Posted: 15 Apr 2012, 15:08
by dubbeledraaideur
GPS ontvangertje onder de huid? Wellicht hebben ze zulke kleine chips al die niet groter zijn dan een rijstkorrel.

Posted: 15 Apr 2012, 17:13
by BST
dubbeledraaideur wrote:GPS ontvangertje onder de huid? Wellicht hebben ze zulke kleine chips al die niet groter zijn dan een rijstkorrel.
Nee, helaas. Die zijn in NL in ieder geval nog niet verkrijgbaar.