Page 1 of 2
TE KOOP zie link autoscout
Posted: 19 Oct 2012, 13:53
by harry,s bleu mr2
bekijk hier de link mr2 met 135000 km origineel met N.A.P.
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=222456051
Posted: 20 Oct 2012, 15:19
by darkevo
Mooie Mr2! Kan je iets meer vertellen over de huidige staat van de auto en motor? Als ik het me goed herinner stond er in de advertentie van dealer iets over het olieverbruik?
Posted: 21 Oct 2012, 12:36
by harry,s bleu mr2
ja hoor kan er meer over vertellen,het olie verbruik zoals alom bekend zal ongeveer een liter olie per maand bijvullen.maar omdat ik deze mr2 als hobby auto heb en er niet dagelijks mee rij kan ik niet zeggen hoeveel per gereden kilometers ik schat zelf zo om en rond de 750 km een liter olie.maar dat heb ik er graag voor over.nou de huidige staat van mijn mr2 is gewoonweg subliem ik als auto liefhebber beoordeel deze mr2 als in nieuwstaat verkerend en geef hem een raportcijfer van een dikke 9 mee.de motor gezien de lage kilometerstand is echt niks of niets op aan te merken gewoonweg subliem.als ik heel eerlijk moet wezen daar ik veel sportwagens heb gereden en nu dan deze mr2 van dit bouwjaar deze is werkelijk in nieuwstaat denk niet dat je zo nog een ander tegenkomt of dan moet deze al van een 1ste eigenaar zijn die hem heeft weggezet.ik hoop je voldoende te hebben ingelicht vragen zijn altijd welkom.mijn mr2 hoeft niet persee weg hij staat gestald helemaal in showroom conditie en lekker droog geniet er al elke dag van om er al naar te kijken.
Posted: 22 Oct 2012, 08:34
by MarcoTwo
Ik heb zo'n idee dat er na mij wat meer tekst en foto's gevraagd gaan worden.
Wat gaat er nu komen? Het wisselt nogal snel.
Posted: 22 Oct 2012, 13:21
by harry,s bleu mr2
tekst en foto,s staan op de link die ik bijgevoegd heb,maar vragen zijn altijd welkom foto,s zijn ook op te vragen die kan ik zo maillen en meschien staan er ook nog foto,s bij mijn voorstellen pagina.de bedoeling is voor een 6 cilinder tegaan
Posted: 22 Oct 2012, 16:10
by mr2PUNTfreak
Graag even foto's en prijs vermelden, anders wordt advertentie verwijderd.
Posted: 22 Oct 2012, 17:00
by harry,s bleu mr2
Verkoopprijs:
€ 3.900,-
Carrosserie: Coupé (2 Stoelen)
Kilometerstand: 135.000 km
Bouwjaar 03/1993
Vermogen: 115 kW (156 pk)
Brandstof: Benzine
Brandstofverbruik: 6,0 l/100 km(gecombineerd)
APK (keuring): 10/2013
Kleur: Blauw Metallic
Uitrusting: Stof Zwart
Bijzonderheden
UNIEK!!!!MR2 SW20 KILOMETERSTAND 135000 N.A.P origineel
Van liefhebber voor liefhebber in nieuwstaat verkerende MR2
Deze MR2 wordt in de winter niet bereden i.v.m gladheid en stalling.
Deze MR2 bekijken loont echt overtuig u zelf. Zou deze Mooie MR2 op een raportcijfer, beoordeeld worden verdient deze zeker een dikke 9.Zie foto, s en op verzoek meerdere foto, s verkrijgbaar
Deze MR2 is altijd goed warm gereden en met liefde behandeldt.
De kleur deze is zeldzaam daardoor UNIEK!!!!, en de lak verkeerdt ook in nieuwstaat zonder krassen deuken of beschadigingen.Kleur+lak door verzegeling nieuwstaat.
T-Bar glazen uitneembare daken voorzien van zonpanelen extra optie.
De velgen zijn nieuw geen krasje en of beschadigingen aanwezig.Heb hier de setting origineel van fabriek af aangehouden voor een supercomfort en rij eigenschappen.
Elke keuring is toegestaan is zonder op of aanmerkingen A.P.K gekeurd.
Interieur is in nieuwstaat incl deurpanelen alle opties werken 100%
Schakelen koppelen 100%
Zien is kopen!!
Posted: 22 Oct 2012, 17:41
by harry,s bleu mr2
Posted: 22 Oct 2012, 17:42
by harry,s bleu mr2
Posted: 22 Oct 2012, 18:08
by harry,s bleu mr2
Posted: 22 Oct 2012, 19:05
by MarcoTwo
harry,s bleu mr2 wrote:tekst en foto,s staan op de link die ik bijgevoegd heb,maar vragen zijn altijd welkom foto,s zijn ook op te vragen die kan ik zo maillen en meschien staan er ook nog foto,s bij mijn voorstellen pagina.de bedoeling is voor een 6 cilinder tegaan
Ha, als de MR2 zo waanzinnig mooi is, valt het toch niet mee om iets vergelijkbaars te vinden en een V6 ligt er zo in.

Posted: 22 Oct 2012, 20:38
by harry,s bleu mr2
wel als je voor een Is200 lexus aan t kijken bent toch marco
Posted: 24 Oct 2012, 13:58
by MarcoTwo
Ah, dus geen open hobbyauto meer?
Posted: 24 Oct 2012, 15:46
by harry,s bleu mr2
als ik eerlijk moet zijn,ik rijdt dagelijks in mijn fiat panda en de 2e auto is dan mijn hobby auto die ik in de garage heb staan en waar ik dan in t weekend en met mooi weer in rij,ongeacht welk type welk merk.in ben altijd heel zuinig op mijn hobby auto die heb ik meer om te poetsen en genieten van het rijden in t weekend of met mooi weer.daarnaast beschik ik ook nog over een astra opc eerste uitgave dus de gelimiteerde versie num 0079 in de kleur arden bleu maar ook deze wordt alleen gereden als t nodig is met de panda kan ik parkeren waar ik wil het schijnt in deze tijd toch zo te zijn waneer men een mooie of aparte auto heeft dat er toch nog mensen zijn die hem er naast parkeren en dan gewoon zonder op te letten de deur open gooien tegen iemand,s hobby auto daar kom je tegenwoordig niet meer onderuit is erg maar is niet anders,alsof ze het niet kunnen zien dat er ook nog mensen zijn die trots zuinig zijn op hun auto.
Posted: 24 Oct 2012, 19:25
by MarcoTwo
Staggie heeft nog een IS200 in de aanbieding.

Posted: 24 Oct 2012, 22:00
by harry,s bleu mr2
heeft die die nog steeds maar nee is niet mijn kleur he heb ooit eens een grijz zilvere auto gekocht maar nee is niet mijn kleur ken staggie wel van toen ik mijn s2000 nog had die bedoel je toch he
Posted: 25 Oct 2012, 09:29
by MarcoTwo
Yep, dezelfde.
Posted: 25 Oct 2012, 22:35
by darkevo
kan het niet laten. Blue is blauw. Bleu is.. tja.. wat anders.

Posted: 26 Oct 2012, 00:55
by El Butre
Bleu is inderdaad blauw in weer een andere taal.... Wel een taal overigens waar de MR2 zijn 2 verloren is, dat dan weer wel...
Posted: 06 Nov 2012, 17:46
by harry,s bleu mr2
marco hoezo een 6 cilinder ligt er zo in,zou je mij hier meer info over kunnen geven welke 6 cilinder erzo in kan??????