Page 1 of 1
Winter en de Emmer2
Posted: 14 Nov 2014, 17:02
by Kees
Voor de mensen met een Hardtop: smeren jullie rubbers in met iets? Ik vind dat de hardtop nogal kraakt op slecht wegdek en dergelijke.
Voor de antenne: Gewoon in het (ketting)vet zetten om te voorkomen dat deze vast vriest in de winter?
Olie: Switchen jullie nog naar andere olie dan 10w40 in de winter?
Posted: 14 Nov 2014, 20:11
by phuncz
Zuurvrije siliconenspray gebruik ik voor de rubbers. Ik moet wel zeggen dat de rubbers van de hardtop er nog als nieuw uitzien, dat kan ik niet zeggen van de softtop.
Posted: 15 Nov 2014, 23:53
by -RdV-
Ik gebruik sowieso altijd 5w30.
Voor de winter maak ik alle randjes kiertjes bij de wielkasten en dorpels extra goed schoon en breng ik een dikke laag sealant aan.
daarnaast ben ik van plan nieuwe antivries er in te doen maar ik hoor dat dit moeilijk is ivm ontluchten.
Posted: 24 Nov 2014, 19:48
by Kees
Zo eerst even de antenne ingesmeerd met vet. Had alleen kogellagers vet, maar goed t is vettig....
Daarnaast wat vaseline op de rubbers van de hardtop gesmeerd tegen het kraken. Kan dat ding ook strakker??
En MN bridgetone Potenza gemonteerd. Eerste indruk lekker bandje ,stug en strak op de weg.