Page 1 of 1

MR2 93+ remmerij.

Posted: 22 Jan 2015, 16:07
by RandyMR2
Hallo,

Heb de vraag heb mijn remmen vervangen op mijn MR2 door die van een 93+ Is mij verteld dat dat hetzelfde is als MR2 Turbo remmerij. Alleen dat de hoofdrem cilinder en rembekrachtiger anders is.

Klopt dit zoja zou ik het merken als ik de hoofdremcilinder en rembekrachtiger vervang voor die van een MR2 turbo?

Heeft iemand deze ook te koop?

Mvg Randy,

Posted: 27 Jan 2015, 16:08
by MarcoTwo
Turbo en GT-i maakt geen knol uit, het jaartal wel (en een 2.2 heeft een nóg simpeler remsysteem in de vroege serie).

Is overigens per MY92, in Duitsland geleverd vanaf 11-1991 (natuurlijk genoeg overjarige MY90's in omloop!), toen werden de schijven en klauwen groter en een andere hoofdremcilinder (let op: verschil in wel/geen ABS).

Dat minimale verschil wat die hoofdremcilinder geeft, zou ik niet als een must zien. Ik heb ze met en zonder (gehad). Onder de V6 de volle upgrade en onder de 2.0 alleen de remschijven/klauwen.

Gewapende remslangen en betere remblokken doen meer.;)