Datum: zondag 7 juni 2015
Verzamelen: tussen 09:45 en 10:15 daarna direct vertrekken
Lokatie: parking bij McDonalds De Geusselt, Stadionplein te Maastricht (bij MVV) NL.
Net als bij een aantal traditionele Eifeldagen (vertreklokatie is niet altijd hetzelfde) verzamelen we op de parking bij McDonalds Maastricht bij De Geusselt (de BP om af te tanken met Ultimate98 kom je naast de parking vóór de rotonde tegen) om vanaf daar gezamenlijk te vertrekken voor een fantastisch stuurdagje!
Onder leiding van XLR8 rijden we als opwarmertje via het Zuid Limburgse Heuvelland en een kort stukje snelweg richting Luik.
Vanaf daar gaan we de geweldige Belgische Ardennen is om via heerlijke slingerweggetjes, haarspeldbochten en veel groen uitsluitend binnendoor te rijden om na ongeveer 2,5 uur te pauzeren in het middeleeuwse stadje Durbuy.
Hierna rijden we verder door de Ardennen en kunnen we nog kiezen of we daar de rest van de middag verblijven of dat we langzaamaan de grens oversteken en de Eifel in gaan via Prüm om een uurtje bij de Nürburgring te vertoeven, alvorens weer binnendoor terug te rijden (of daar op eigen gelegenheid te blijven en terug naar huis te gaan) om savonds weer op het startpunt van een 5 gangen diner te genieten bij de gele M.
Ook geschikt voor minder ervaren rijders, het tempo is vlot, maar we genieten ook van de omgeving.
Het is wel erg aan te raden om zelf navigatie apparatuur mee te nemen en de nog nader te benoemen stopplaatsen op te schrijven, mochten we elkaar per ongeluk kwijt raken. Aangezien het dit keer een overzichtelijk treintje zal gaan worden en we af en toe kunnen stoppen, zal dit wel los lopen.
Natuurlijk alles op eigen risico en kosten.
De route naar het verzamelpunt: A2 richting Maastricht volgen, bij de eerste verkeerslichten linksaf, rotonde linksaf en twee keer links en naast elkaar gaan staan (foto's!) op de parking.
Het deelnemerslijstje komt hieronder te staan, voeg jezelf gerust toe.