Page 1 of 3

Oproep: uitvaart Speeddevil

Posted: 31 Jan 2016, 18:59
by Green Goblin
Op donderdag 4 februari is de uitvaart van Robert.

Zijn grote wens was om tijdens zijn laatste ritje te worden vergezeld door zo veel mogelijk MR2's. We willen natuurlijk aan zijn wens gehoor geven, en roepen iedereen op om met zijn MR2 aanwezig te zijn om afscheid te nemen van Robert.

We verzamelen om 14.00 uur te Boxmeer, om daarna Robert vanuit het uitvaartcentrum te begeleiden naar zijn eindbestemming. Vertrek zal zijn om 14.30 uur.

Kun en wil je er bij zijn namens de Wild Bunch, geef je dan op op evenementenpiet@mr2club.nl of in dit topic (opgave niet verplicht, maar wordt wel gewaardeerd).

Adres:
Begrafenisonderneming Schrijen
Hollesteeg 1A
5831 TH Boxmeer

Parkeergelegenheid is veranderd, ivm een koffietafel bij het uitvaartcentrum is daar toch geen mogelijkheid tot parkeren.
Parkeren is nu bij een garagebedrijf dat te huur staat aan de Beugenseweg 55 in Boxmeer.
Raymond, Hugo, Ilona en Kim zijn eerder ter plaatse om het parkeren in goede banen te leiden.

Posted: 31 Jan 2016, 19:18
by Yellow Dream
Ik moet nog vrij vragen .
Maar natuurlijk zijn wij erbij om Robert zijn laatste wens te vervullen.

Spijtig genoeg uit onze ogen , maar niet uit onze harten :'( :'( :'(

Posted: 31 Jan 2016, 19:34
by mr2PUNTfreak
Wij zijn aanwezig.

Posted: 31 Jan 2016, 19:47
by Green Goblin
Ik zelf trouwens ook, vrij is geregeld.

Posted: 31 Jan 2016, 19:48
by Peerke
Wij zijn er ook bij, wel met de Audi.

Posted: 31 Jan 2016, 19:51
by Kimr2tje
Ik ben er in ieder geval bij. Raymond moet nog vrij vragen, als dat lukt is hij er bij. In ieder geval met de SW20.

Posted: 31 Jan 2016, 20:34
by stampertje
Het adres is:

Uitvaartcentrum Schrijen
Hollesteeg 1a in Boxmeer

Posted: 31 Jan 2016, 21:19
by krijger
Ik ben er ook.

Posted: 31 Jan 2016, 21:39
by El Butre
Present.

Posted: 31 Jan 2016, 21:40
by lucca3000
ik ga kijken of ik vrij kan krijgen.

Posted: 31 Jan 2016, 22:19
by erikmr
8) present

Mein aufrichtiges Beileid

Posted: 31 Jan 2016, 22:48
by red cruiser
Vorhin bekam jch auch diese Benachrichtigung. und obwohl ich ihn nicht persönlich kennengelernt habe fühle ich mit euch.
Was ihr zu Ehren von SpeedDevil veranstalten wollt wird ihn in Erinnerung halten und ihm ein wahres Geleit sein

Hier in D`Land habe ich keine solch einfühlsame Anteilnahme erlebt. in keinem der vielen MR2 Forum.

Um euch eure einzigartigkeit zu zeigen werde ich eure Bitte um Mr2 für einen Corso in unseren Foren teilen.

Ich werde mich mit dem stiften einer Kerze an eurer Trauer beteiligen und bedenkt "Ein Mensch lebt durch seine Taten und sein angenehmes Wesen über seine Irdische Zeit hinaus in uns weiter.


Wenn alle Tränen getrocknet sind erinnert euch der schönen Zeit die mit ihm verbunden war..

Posted: 01 Feb 2016, 00:23
by Peerke
Gut gesprochen!

Posted: 01 Feb 2016, 09:00
by RowanMR2
Ik heb Robert volgens mij niet gekend, maar wil hiermee vooral zijn familie en naasten veel sterkte wensen met het verlies. Als tweede natuurlijk ook iedereen van de club.

Posted: 01 Feb 2016, 10:42
by Green Goblin
Adres in de openingspost geplaatst.

Posted: 01 Feb 2016, 12:31
by Bart.O
Ik heb vrij kunnen nemen, dus ik ben erbij.

Posted: 01 Feb 2016, 13:05
by Green Goblin
Let op:

de parkeerruimte bij het uitvaartcentrum zelf schijnt beperkt te zijn. Mogelijk zullen we dus eerst op een andere locatie verzamelen, en daarna gezamenlijk naar het uitvaartcentrum gaan, om het geheel een beetje netjes te laten verlopen. Hierover later meer, er wordt vandaag gekeken naar de mogelijkheden.

Posted: 01 Feb 2016, 14:46
by CelicaTwinCAm
beste green goblin, ik kende Robert niet persoonlijk, maar voel op een rare manier toch verbondenheid. Ik zou me echter bij de uitvaart zelf niet gewenst voelen, is het toch mogelijk om alleen mee te rijden in de tour of is dat juist de bedoeling?

Posted: 01 Feb 2016, 14:49
by BST
Mooi initiatief, super dat er veel reacties op komen om Robert te begeleiden.

Ik wens iedereen veel sterkte met de uitvaart. Omdat ik die dag moet werken kan ik er helaas niet bij zijn.

Posted: 01 Feb 2016, 15:29
by Green Goblin
CelicaTwinCAm wrote:beste green goblin, ik kende Robert niet persoonlijk, maar voel op een rare manier toch verbondenheid. Ik zou me echter bij de uitvaart zelf niet gewenst voelen, is het toch mogelijk om alleen mee te rijden in de tour of is dat juist de bedoeling?
Je kunt alleen meerijden, en dan bij het crematorium in Beuningen de groep verlaten. Geen probleem.