Laat ik me ook even voorstellen en meteen de reden van aanmelden verklappen.
Ik ben Björn, 37 jaar en verkeersvlieger van beroep. Al zolang ik me kan herinneren gek van auto's en werken aan auto's.
Momenteel nog geen MR2, maar daar wordt aan gewerkt. Op dit moment rijden we een Subaru Impreza GTT (1998-er, 300 pk), een Seat Ibiza Cupra (zakelijk) en een Suzuki Swift GTi (voor de boodschappen). Onze "oude" Suzuki Swift (GTi, turbo, 180 pk) is net verkocht, net als de ultime kinderspeeltje, de Yamaha R1.
Waarom hier dan aangemeldt?
Nou, we hebben de mogelijkheid om een SW20 aan te schaffen. De auto is van een kennis van een kennis en heeft ondertussen al 3 jaar stil gestaan. Tijd voor een leuk projectje dus!
Er moet een hoop aan gebeuren, maar eerst moet de aankoop even gerealiseerd worden.
Om toch even het één en ander aan informatie te verzamelen, kwamen we op jullie forum terecht. En informatie is er genoeg!
Mochten jullie meer willen weten, laat maar horen!